SÜPER GENCLİK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÜPER GENCLİK

Herkes icin Süper Bir Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çift forvet

YazarMesaj
SyNdRoMe
Admin
Admin
SyNdRoMe

Çift forvet Empty
MesajKonu: Çift forvet   Çift forvet Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 7:50 am

İleri ikilide Bobo ve Nobre'yi oynatmayı planlayan genç çalıştırıcı, iç sahada 4-4-2'den vaçgeçmeyecek.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, önümüzdeki yıl oynatacağı sistemi belirledi. Buna göre genç çalıştırıcı, iç saha maçlarında 4-4-2'den vazgeçmeyecek. Takımda kalmasını istediği Bobo ile ikinci kaptanlığa getirilen Nobre'yi ileride çift forvet olarak oynatmayı hedefleyen Sağlam'ın, siyah-beyazlıların kendi
evinde yapacağı maçlarda bu dizilişini bozmayacağı ifade edildi. Genç hocanın, bu dizilişle içerideki karşılaşmalarda sahanın mutlak hakimi olmayı planladığı belirtildi.

BOBO DİREKTEN DÖNDÜ
Kafasındaki birinci sistemin 4-4- 2 olduğu öğrenilen Sağlam'ın, iç sahadaki derbiler ve UEFA gibi zorlu maçlarda ise sistemini 4-5-1 ya da çift ön liberolu 4-2-3-1'e döndüreceği öğrenildi. Bu durumda Sağlam, ileride Bobo'yu tek forvet olarak oynatmayı düşünüyor. Bu arada siyah-beyazlıların, "Transfer konusunu aklından çıkart artık" dediği Bobo'nun teknik heyete "Gidiş için hazırlık yapıyordum ama artık o defteri kapattım. Beşiktaş'a konsantre oldum" yanıtını verdiği belirtildi
https://supergenclik.yetkin-forum.com

Çift forvet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-