SÜPER GENCLİK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÜPER GENCLİK

Herkes icin Süper Bir Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tacizci öğretmene 128 yıl istendi

YazarMesaj
SyNdRoMe
Admin
Admin
SyNdRoMe

Tacizci öğretmene 128 yıl istendi Empty
MesajKonu: Tacizci öğretmene 128 yıl istendi   Tacizci öğretmene 128 yıl istendi Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 11:54 am

Bursa'da 16 kız öğrencisine elle tacizde bulunmakla suçlanan öğretmene 128 yıl hapis cezası verilmesi istendi.
Mustafakemalpaşa İlçesi'nde, 16 kız öğrencisine elle tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanan ilköğretim okulu müzik öğretmeni 31 yaşındaki Seçkin Ş.'nin yargılanmasına başlandı. Toplam 128 yıla kadar hapis cezası istenen ve suçunu kabul etmeyen öğretmenin tahliye istemi, mahkemece kabul edilmedi.

Mustafakemalpaşa'da, Balıbey ve 14 Eylül İlköğretim okullarında sözleşmeli müzik öğretmeni olarak ders veren Seçkin Ş., geçen Mayıs ayında kız öğrencilerine elle tacizde bulunduğu iddiasıyla velilerin şikayeti üzerine gözaltına alınmıştı.
Eşinden bir süre önce boşanan 1 çocuk babası Seçkin Ş., tutuklanarak cezaevine konulmuştu. Balıbey İlköğretim Okulu'nda 12, 14 Eylül İlköğretim Okulu'nda 4 olmak üzere toplam 16 kız öğrencisine elle tacizde bulunduğu iddiasıyla, hakkında toplam 48 yıldan, 128 yıla kadar hapis cezası istenen Seçkin Ş.'nin yargılanmasına Mustafakemalpaşa Asliye Ceza Mahkemesi'nde başlandı. Kız öğrenciler ve ailelerinin hazır bulunduğu duruşmada Seçkin Ş., kendisine yöneltilen suçlamayı kabul etmedi. Öğrenci velilerinin şikayetçi olduğu duruşma Ağustos ayına ertelenirken, mahkeme Seçkin Ş.'nin tahliye istemini kabul etmedi.

Polisin Adliye çevresinde geniş güvenlik önlemleri aldığı duruşmadan sonra Seçkin Ş. cezaevi aracıyla tekrar Bursa E Tipi Kapalı Cezaevi'ne götürüldü
https://supergenclik.yetkin-forum.com

Tacizci öğretmene 128 yıl istendi
1 sayfadaki 1 sayfası