SÜPER GENCLİK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÜPER GENCLİK

Herkes icin Süper Bir Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Onları mutlu edeceğim

YazarMesaj
SyNdRoMe
Admin
Admin
SyNdRoMe

Onları mutlu edeceğim Empty
MesajKonu: Onları mutlu edeceğim   Onları mutlu edeceğim Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 7:53 am

Karşılama müthişti. Bu ilgiye layık olacağım. İyi futbolla taraftarımızı mutlu etmek istiyorum

- Roma dışında da birçok teklif vardı. Ben G.Saray'ı seçtim. Çünkü onlar beni daha çok istiyordu

G.Saray'ın Liverpool'dan transfer ettiği Harry Kewel, sarı-kırmızılı taraftarları futboluyla coşturacağını söyledi. GSTV'nin sorularını yanıtlayan
Avustralyalı yıldız, Cimbom'a transfer öyküsü ve hedefleri ile ilgili önemli mesajlar verdi: "Her şey çok hızlı gelişti. Ancak havaalanında yaşadıklarımı düşününce ne kadar müthiş bir şey olduğunu anlıyorum. Taraftarlar harika bir karşılama hazırlamış. Onlara teşekkür ediyorum. Ben de G.Saraylı taraftarları mutlu etmek için burdayım. İyi bir performans sergileyerek ilgilerine layık olmaya çalışacağım."

YENİLİKLERE AÇIĞIM
"İlk izlenimlerim gerçekten çok iyi. Oyuncuların bir kısmıyla ve hocayla tanışma fırsatı buldum. Çok genç ve yetenekli oyunculardan kurulu bir takım olduğunu biliyorum." "İstanbul'a, G.Saray'a yeni bir şeyler öğrenmeye geldim. Burada yapmam gereken çok şey var. Bunlardan biri de yeniliklere açık olmak." "Günümüzde bir hucum oyuncusunun rakip sahada her görevi yapabilmesi gerek. Bir yer seçebilme lüksü yok. Benim için rakip takımın sahasında olayım da nerede oynarsam oynayayım fark etmez."

MEVKİ AYIRT ETMEM
"İstanbul'da Liverpool ile birlikte daha önce Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırdım. Benim için artık önemli olan tek şey var güzel futbol oynayıp G.Saray'a faydalı olabilmek." "Rakamlar benim için bir şey ifade etmiyor. Ben de herkes gibi 10 numarayı seviyorum ama G.Saray'a geldiğimde 19 numaranın müsait olduğunu öğrendim, bunu istedim." "Sadece Roma değil daha birçok farklı kulüp vardı beni isteyen. Roma ile konuştuk. Ancak sonuçta G.Saray'ın beni daha fazla istediği aşikârdı ve ben G.Saray'ı seçtim."

G.SARAY'IN SUÇU YOK
Bu arada Kewell, 8 sene önce İstanbul'da oynanan G.Saray-Leeds maçından önce çıkan olaylarda 2 İngiliz taraftarın öldürülmesinden G.Saray'ın sorumlu tutulamayacağını söyledi. Sky Sports'a mektup yazan Avustralyalı yıldız, "Leeds'e karşı sevgim hiçbir zaman bitmeyecek. Ölen iki taraftara sempatim ve aileleriyle bağım sürüyor. Ancak 8 yıl önceki kötü bir olay için 1905'ten beri çok parlak bir tarihi olan G.Saray kulübünü suçlamak bana göre yersiz ve yanlış. Kimse kararımı onaylamak zorunda değil" dedi.
https://supergenclik.yetkin-forum.com

Onları mutlu edeceğim
1 sayfadaki 1 sayfası