SÜPER GENCLİK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SÜPER GENCLİK

Herkes icin Süper Bir Forum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sünnet olmak için 16 yıl beklemiş!

2 posters
YazarMesaj
SyNdRoMe
Admin
Admin
SyNdRoMe

Sünnet olmak için 16 yıl beklemiş! Empty
MesajKonu: Sünnet olmak için 16 yıl beklemiş!   Sünnet olmak için 16 yıl beklemiş! Icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 12:04 pm

'SÜNNET OLMAK İÇİN 16 YIL BEKLEDİM'
İbrahim Tatlıses, Eyüp Belediyesi tarafından düzenlenen 15'inci Geleneksel Sünnet Şöleni'nde sahneye çıktı.

Kelebek'in haberine göre; İbrahim Tatlıses, yaklaşık 25 bin kişinin katıldığı şölende sevilen parçalarını seslendirerek, sünnet çocuklarına ve velilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Konser alanına ambulans ile gelen Tatlıses, "Ben 16 yaşında sünnet oldum. Fazla masraf olmasın diye sünnet olmam için amca çocuğunun doğması beklendi. Bizim zamanımızda böyle toplu sünnet şölenleri yoktu." diyerek sünnet anısını anlattı. Konserinde kürtçe şarkılara da yer veren Tatlıses, müzikle siyasetin karıştırılmaması gerektiğini vurguladı. Eyüp Belediye Başkanı Ahmet Genç, sanatçıya "İmparator" yazılı milli takım forması ile bir tablo hediye etti. Yoğun güvenlik önlemlerinin dikkat çektiği konserde İbrahim Tatlıses, geldiği gibi konser alanından yine ambulansla ayrıldı.
https://supergenclik.yetkin-forum.com
QueeN AngeL

QueeN AngeL

Sünnet olmak için 16 yıl beklemiş! Empty
MesajKonu: Geri: Sünnet olmak için 16 yıl beklemiş!   Sünnet olmak için 16 yıl beklemiş! Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 3:00 am

vay beee 16 yaşında sünnet olmuşşş...

Sünnet olmak için 16 yıl beklemiş!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-